Budownictwo


Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się deweloperem na lubelskim rynku nieruchomości, a nasze 29-letnie doświadczenie i kapitał to gwarancja jakości i komfortu. Jeśli interesuje Cię budownictwo mieszkaniowe i szukasz profesjonalnego wykonawcy lub lubelskiego dewelopera, to dobrze trafiłeś. Nasze dotychczasowe inwestycje w większości zlokalizowane są w Lublinie lub na terenie województwa lubelskiego.

Mieszkania od EDACH


Wybór i zakup mieszkania u nas, to pewna i nieskomplikowana transakcja, która przebiega płynnie i bezproblemowo. Naszym priorytetem jest zapewnienie doskonałej lokalizacji i wysokiej jakości wykonania. Tworzymy miejsca zamieszkania, gdzie codzienne życie jest niezwykle wygodne i przyjemne.

Współpraca z EDACH

 • Inwestor i generalny wykonawca
  Jesteśmy doświadczonym inwestorem i generalnym wykonawcą. Kompleksowa usługa pozwala na szybką, sprawną i bezproblemową realizację a wykwalifikowana kadra architektów, projektantów i inżynierów czuwa nad realizacją inwestycji.
 • Pełne wykończenie inwestycji
  Budownictwo mieszkaniowe to dla nas również cały proces związany z wykańczaniem inwestycji i zagospodarowaniem dojazdów i terenów zielonych.
 • Uzyskanie koniecznych pozwoleń
  Podejmujemy się uzyskania niezbędnych pozwoleń formalno-prawnych o ile wymaga tego Inwestor a wszystkie budowy, realizowane są zgodnie z obowiązującym prawem oraz wymaganiami w zakresie BHP.
 • Sprawdzone rozwiązania projektowe
  Korzystamy z gotowych rozwiązań projektowych, zgodnych z oczekiwaniami Inwestora, jak również współpracujemy z szeregiem biur projektowych w ramach własnych przedsięwzięć inwestycyjnych.
 • Optymalne rozwiązania technologiczne
  Proponujemy naszym klientom optymalne rozwiązania technologiczne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, które pomogą osiągnąć sukces i sprostać wymaganiom dzisiejszego dynamicznego rynku.

Dodatkowe usługi

Usuwanie śniegu

Zima jako pora roku stwarza określone zagrożenia dla budynków, a co za tym idzie, także dla ludzi. Obserwowane w ostatnich latach zmiany klimatu powodują, że lata stają się bardziej deszczowe, a zimy dłuższe i bardziej śnieżne – coraz częściej odczuwamy skutki gwałtownych śnieżyc, nawałnic itd.

Według polskiego prawa, obowiązek odśnieżania spoczywa na administratorach budynków, a w przypadku gospodarstw domowych, przepis ten obowiązuje właścicieli budynków.

Intensywne opady śniegu w połączeniu z mroźnym, zimowym klimatem sprzyjają gromadzeniu się sporych warstw śniegu i lodu na dachach. Zmiany temperatury (nagrzewanie i schładzanie) powodują ponowne zamarzanie topniejącego śniegu. Wskutek tego lodowa pokrywa staje się coraz cięższa, powodując znaczne obciążenie konstrukcji dachu, a zwisające z okapów sople stanowią realne zagrożenie dla przechodzących ludzi i samochodów parkujących
w bliskim sąsiedztwie obiektu.

Zalegający śnieg ze względu na swoją masę stanowi rzeczywiste zagrożenie dla całej konstrukcji nośnej obiektów – masa metra sześciennego zmrożonego topniejącego śniegu wynosi około 800 kg!!!! Śnieg powinien więc być bezwzględnie usuwany z dachów budynków w trosce o bezpieczeństwo pracujących tam ludzi.

Dotychczas nie udało się znaleźć skutecznego rozwiązania tego problemu, mimo że jest to bardzo istotne dla bezpieczeństwa. Najlepszym sposobem na uniknięcie ewentualnych skutków spowodowanych takim stanem rzeczy jest regularne usuwanie śniegu z połaci dachu.

Rozwiń ofertę

Odśnieżanie dachów

Długo utrzymujący się na płaskich powierzchniach śnieg z czasem staje się coraz cięższy i coraz mocniej obciąża konstrukcję nośną dachu. Co więc robić, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń związanych z zalegającym śniegiem?

Znane sposoby odśnieżania dachów bazują na metodach mechanicznych. Polegają one na zgarnianiu śniegu z powierzchni dachu, a następnie zrzucaniu go na ziemię. Śnieg zalega w hałdach wokół budynków lub jest wywożony. Metody mechaniczne często powodują uszkodzenia pokrycia dachu, skutkujące dodatkowymi kosztami napraw uszkodzonych fragmentów dachu.

W dodatku metodę tą, aby była skuteczna, można stosować dopiero po ustaniu opadów. A z powodu masy zalegającego śniegu ważne jest, aby śnieg usuwać na bieżąco. Oczyścimy dach, usuniemy śnieg w profesjonalny sposób, zapewniając dbałość o pokrycie dachowe.

Rozwiń ofertę

Usługi brukarskie

Oferujemy profesjonalne usługi brukarskie, dzięki którym można stworzyć funkcjonalne i atrakcyjne przestrzenie zewnętrzne. Nasi wykwalifikowani brukarze zajmują się układaniem kostki brukowej, kamieni lub innych materiałów brukarskich w różnych wzorach i konfiguracjach.

Nasze usługi obejmują także naprawy, renowacje oraz regularną konserwację nawierzchni brukowych, aby zapewnić ich trwałość i estetyczny wygląd. Dzięki naszym usługom można stworzyć eleganckie podjazdy, tarasy, chodniki i inne powierzchnie, które będą służyć przez wiele lat, dodając jednocześnie wartość i urodę Twojej nieruchomości.

Rozwiń ofertę