Budownictwo mieszkaniowe – lubelski deweloper

Budownictwo mieszkaniowe – lubelski deweloper. EDACH jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem na lubelskim rynku nieruchomości. 

26-letnie doświadczenie i kapitał to równocześnie gwarancja jakości i komfortu.

Wybór i zakup mieszkania u nas, to pewna i nieskomplikowana transakcja, która przebiega płynnie i bezproblemowo. Naszym priorytetem jest zapewnienie doskonałej lokalizacji i wysokiej jakości wykonania, stworzenie miejsca zamieszkania, gdzie codzienne życie jest niezwykle wygodne i przyjemne.

Jesteśmy doświadczonym inwestorem i generalnym wykonawcą. Kompleksowa usługa pozwala na szybką, sprawną i bezproblemową realizację a wykwalifikowana kadra architektów, projektantów i inżynierów czuwa nad realizacją inwestycji.

Budownictwo mieszkaniowe to dla nas również cały proces związany z wykańczaniem inwestycji i zagospodarowaniem dojazdów i terenów zielonych.

Jeśli interesuje Cię budownictwo mieszkaniowe i szukasz profesjonalnego wykonawcy lub lubelskiego dewelopera, to dobrze trafiłeś. Dotychczasowe inwestycje w większości zlokalizowane są w Lublinie lub na terenie województwa lubelskiego..

Podejmujemy się także uzyskania niezbędnych pozwoleń formalno-prawnych
o ile wymaga tego Inwestor a wszystkie budowy, realizowane są zgodnie z obowiązującym prawem oraz wymaganiami w zakresie BHP.

Korzystamy z gotowych rozwiązań projektowych, zgodnych z oczekiwaniami Inwestora, jak również współpracujemy z szeregiem biur projektowych w ramach własnych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Proponujemy naszym klientom optymalne rozwiązania technologiczne.

Budownictwo mieszkaniowe i inwestycje jakie zrealizowaliśmy jako lubelski deweloper są do obejrzenia w naszej Galerii.

Edach budownictwo mieszkaniowe – lubelski deweloper zaprasza do wspólnych realizacji!