Budownictwo mieszkaniowe

Budownictwo mieszkaniowe to dynamicznie rozwijający się sektor naszej działalności. W naszej Galerii posiadamy szereg zrealizowanych domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych.

Rola Generalnego Wykonawcy zobowiązuje nas do zachowania gwarancji najwyższej jakości prac. Zajmujemy się również procesem wykańczania poszczególnych mieszkań jak również budową domów zgodnie z wizją ich przyszłych właścicieli.

Jeśli szukasz profesjonalnego wykonawcy domu w Lublinie lub okolicach, to dobrze trafiłeś. Nasze dotychczasowe inwestycje w większości zlokalizowane są na terenie województwa lubelskiego.

Edach Sp. z o.o. sp. k. podejmuje się także uzyskania niezbędnych pozwoleń formalno-prawnych prowadzonych inwestycji, o ile wymaga tego Inwestor a wszystkie budowy realizowane są zgodnie z obowiązującym prawem oraz wymaganiami w zakresie BHP.

Gwarantujemy najwyższy komfort mieszkania jak również użytkowania w wykonanych przez nas budynkach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy szczegół był dopracowany i wykonany ze starannością. Naturalnie jest to uzależnione od oczekiwań Inwestora. Nasz profesjonalizm potwierdzają zrealizowane inwestycje, których obraz zamieszczamy w naszej Galerii.

Korzystamy z gotowych rozwiązań projektowych, zgodnych z oczekiwaniami Inwestora, jak również współpracujemy z szeregiem biur projektowych w ramach własnych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Proponujemy naszym klientom optymalne rozwiązania technologiczne.