O nas

Generalne wykonawstwo budynków użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, przemysłowe, mieszkaniowe oraz realizacja obiektów sportowych. Kompleksowo.

Jesteśmy firmą budowlaną, która swoje inwestycje oraz kontrakty realizuje na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego.

Funkcjonujemy na rynku od ponad 25 lat. W pierwszym okresie działalności firma zajmowała się wykonywaniem tylko pokryć dachowych oraz elewacji. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem sektora budowlanego i potrzebą dostosowania się do zmiennych rynku doszły kolejne obszary aktywności tj. docieplanie stropodachów, termomodernizacje, roboty brukarskie, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe.

Od szeregu już lat oferujemy pełen zakres usług w obszarze budownictwa ogólnego, które jest obecnie jednym z podstawowych obszarów naszej aktywności. Potencjał spółki umożliwia nam realizację wielu projektów równocześnie.

Posiadamy bogatą bazę sprzętu budowlanego, transportowego oraz duże zaplecze magazynowe.

Budownictwo mieszkaniowe to nasza specjalność. Zajmujemy się także wykańczaniem i budową domów na zlecenie.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów dla sektora publicznego. Budujemy, modernizujemy obiekty kultury i nauki, realizujemy projekty dla służby zdrowia, obiekty użyteczności publicznej, szkolnictwa oraz Policji.

W projektach takich uczestniczymy jako generalny wykonawca oraz podwykonawca. Prace budowlane staramy się realizować kompleksowo własnym zespołem pracowników, wyspecjalizowanym w poszczególnych branżach.

Doświadczenie

Remonty dachów i elewacji 100%
Termomodernizacje 87%
Budownictwo użyteczności publicznej 70%
Inwestycje zrealizowane na sprzedaż 55%
Budownictwo mieszkaniowe 45%

Dowiedz się więcej

Budownictwo
mieszkaniowe

Budownictwo użyteczności publicznej

Inwestycje realizowane na sprzedaż