Aktualizacja stanu budowy inwestycji EDACH

25.08.2022

NORTH PARK
Trwają prace związane z wznoszeniem konstrukcji żelbetowej budynku, pozostało już tylko 3 piętra. Dodatkowo pełną parą murarze wykonują kolejne metry kwadratowe ścian, przygotowując front robót do montażu okien. W środku trwają prace instalacyjne, układanie przewodów elektrycznych i pionów sanitarnych.

SOWIŃSKIEGO APARTMENTS
Budowa wchodzi na finalny etap. Kończą się prace związane z układaniem elewacji. Zakończono pracę tynkarskie i posadzkarskie. Wewnątrz w trybie technicznym jeżdżą już windy, zostały ułożone płytki na korytarzach i rozpoczęto przygotowania do malowania ścian oraz montaż drzwi wewnętrznych. Trwają prace związane z wykonaniem zielonego dachu oraz zagospodarowania terenu.

CENTRUM PRUSA „TWINS”
Zakończyliśmy bardzo trudny etap wykonania zabezpieczenia wykopu oraz prac ziemnych. Został wzmocniony grunt pod płytę fundamentową. Na budowie pojawił się już żuraw wieżowy w pełni gotowy do pracy. Przyjechały pierwsze transporty stali, która po wykonaniu odpowiednich izolacji poziomych, zostanie wbudowana w płytę fundamentową – solidny fundament, na którym stanie cały budynek. Prace idą zgodnie z harmonogramem i już niebawem powstanie konstrukcja pierwszych kondygnacji.

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranej inwestycji? Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.