Edach rewitalizuje kolejną przestrzeń miasta Lublin

08.09.2023

W naszej kolejnej ofercie dedykujemy dla Państwa budynek wielorodzinny docelowo położony przy ul.M.Biernackiego 15-17 w Lublinie. Architektonicznie to formuła sześciu kondygnacji nadziemnych na planie prostokąta, która zapewnia kameralną atmosferę z odczuwalnym akademickim klimatem. Niewątpliwie sprzyja temu otoczenie Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz jednego z największych w kraju szpitali klinicznych tj. PSK nr 4 przy ul.Jaczewskiego 8.

Zważywszy na położenie w sercu Lublina, obiekt stanowić będzie jedno z najatrakcyjniejszych przedsięwzięć mieszkaniowych dedykowanych na lubelskim rynku nieruchomości. W ofercie dewelopera, którą stanowić będzie zabudowa pierzejowa znajdziecie Państwo łącznie 34 funkcjonalne mieszkania z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 35 do 70 m2.

Obiekt uzupełnia kondygnacja podziemne z zaprojektowanym garażem i 34 miejscami postojowymi. Dodatkowo w parterze budynku zaprojektowano lokal usługowy o powierzchni ok. 68m2.

Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do Śródmieścia miasta Lublin, przestrzeni akademickiej Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego oraz części wydziałów Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej. Położenie obiektu to bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta, Placu Litewskiego w przestrzeni kulturalnej oraz rozrywkowej Miasta Lublin. Jednocześnie wyjazd z budynku niemal bezpośrednio na al. Solidarności zapewnia opuszczenie Lublina w zaledwie 7 minut.

Już od 1 września br. przyjmujemy zapisy na mieszkania.

Cena już od 11.400,00 zł netto.

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z biurem sprzedaży nieruchomości:

20-228, Lublin, ul. Zawieprzycka 8J, (godz. 8.00-16.00).

adres mailowy:  mieszkania@edach.eu

tel. +48 668 208 208, +48 668 222 000

Projektujemy i budujemy tak, by minimalizować wpływ na środowisko naturalne, jednocześnie zapewniając najlepszą możliwą przestrzeń życiową i radość z mieszkania.

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranej inwestycji? Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.