Lubelski Champion Adam Kulik

12.05.2021

Lubelski Champion Adam Kulik.
Firma EDACH dumnie wspiera Adama Kulika. Lubelski champion jest kwalifikantem olimpijskim (maj 2021). Obecnie przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego we Francji. Jesteśmy pewni, że będzie mógł osiągnąć mistrzowskie wyniki!

Jego dotychczasowe osiągnięcia to już wielki sukces. Postanowiliśmy wspierać Adama w jego zmaganiach.
Zachęcamy do śledzenia kariery lubelskiego sportowca.

Od jakiegoś czasu Adam (lat 27) jest numerem jeden wagi super ciężkiej (+91 kg). Pierwszy raz dał się poznać kibicom, zdobywając srebro w finale MP w Karlinie, po czym trafił do reprezentacji, a już w 2019 r. wystąpił w Igrzyskach Europejskich w Mińsku, mając 23 lata, mówił o sobie:

„Do boksu trafiłem późno i przypadkiem. Studiowałem na Politechnice Lubelskiej, kiedy postanowiłem spróbować swoich sił w ringu. Myślałem, że będzie to łatwe i wystarczy moja chęć, siła i przekonanie o wygrywaniu. Niestety, pierwsze treningi zweryfikowały moje plany i wyobrażenia. Oprócz charakteru i woli walki nie miałem żadnych argumentów. Na sparingach szybko poznałem swoje miejsce w szeregu”.

Technikę zdobywał pod opieką Władysława Maciejewskiego i Karoliny Michalczuk, dzięki temu jego sportowe postępy zauważone zostały przez selekcjonerów reprezentacji. Prawie dwumetrowy zawodnik ma przewagę dzięki swoim atutom fizycznym, sile i ogromnej chęci zwycięstwa.

Adam Kulik jest magistrem budownictwa, specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie.

Walka Adama Kulika  Edach Budowlani 

Adam Kulik

Lubelski Champion Adam Kulik

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranej inwestycji? Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.