NORTH PARK Północna 27 ZIELONE SERCE LUBLINA – Rozpoczynamy sprzedaż mieszań.

05.02.2021

Wraz z początkiem nowego roku EDACH Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczyna sprzedaż mieszkań w jednej ze swoich najnowszych inwestycji – NORTH PARK .

W budynku, który powstaje w centrum Lublinie, znajdzie się łącznie 159 lokali. Budowa rozpoczyna się w drugim kwartale b.r. Apartamentowiec wraz z prywatnym ogrodem zostanie zrealizowany w jednym etapie.

W 12-kondygnacyjnym budynku znajdują się mieszkania od 26 m2 do 122 m2. Ogromna zaletą budynku jest jego nowoczesna architektura i prestiżowa lokalizacja.

Duże okna zapewnią bardzo dobry dostęp do światła dziennego a na wyższych kondygnacjach piękny widok na panoramę Lublina.

Mieszkańcy będą mogli zrelaksować się na terenie prywatnego ogrodu pełnego bogatej zieleni. Do dyspozycji dwukondygnacyjny parking na 71 miejsc postojowych.

Zalety mieszkania w NORTH PARK

Zakup mieszkania to korzystne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swój czas. NORTH PARK Północna 27, to dogodna lokalizacja w zielonej przestrzeni niedaleko od centrum miasta. Wygoda i komfort zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

Dzięki takiej lokalizacji można zapewnić sobie bliskość miejsca pracy i bogatą ofertę rozrywkowo-edukacyjną. Mieszkanie w centrum Lublina gwarantuje dostęp do szkół i zajęć pozalekcyjnych dla najmłodszych. Dorośli mogą korzystać z restauracji, kin, teatrów, klubów, kawiarni oraz wielu innych ofert i usług, jakich na próżno szukać na obrzeżach aglomeracji, czy na prowincji. Do tego dochodzi również lepszy dostęp do służby zdrowia.

Oprócz lokalizacji należy wspomnieć o wygodzie użytkowania. Mieszkańcy nie muszą martwić się dbaniem o posesję, ogrzewanie, multimediami lub aspektami związanymi z wywozem śmieci czy monitoringiem i bezpieczeństwem.

W naszej ofercie znajduje się, ponad 156 mieszkań o różnorodnym metrażu wystarczy wyselekcjonować lokal pod względem wielkości, która jest dla nas istotny. Szeroki wybór mieszkań o różnych powierzchniach układzie i standardzie wykończenia sprawi, że można zdecydować się dokładnie na taki lokal, który spełnia nasze oczekiwania.

Nie zapominajmy, że mieszkanie w takim miejscu to również znakomita inwestycja. Już od jakiegoś czasu, nasilają się procesy migracji z małych miejscowości do miast, chętnych na wynajem nie zabraknie przez wiele lat. Zwłaszcza gdy nasze mieszkanie znajduje się w mieście bardzo atrakcyjnym pod względem turystycznym, zatrudnienia lub edukacji wyższej, z czego słynie wschodnia stolica Polski.

Lublin to jedno z najpiękniejszych renesansowych miejsc w kraju i prężnie rozwijające się miasto po prawej stronie Wisły. Bogata historia,
zachwycająca architektura i krajobraz przyciągają turystów z Polski i świata a hasło „Lublin – miasto inspiracji” najlepiej określa jego zalety. Czy wiecie, że w Lublinie przez całe swoje dorosłe życie mieszkała Jadwiga Szubartowicz, polska superstulatka i najstarsza Polka?

Wysoka jakość wykonania naszej inwestycji, przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii przekłada się, na utrzymanie i wzrost wartości nieruchomości na przestrzeni lat. Jako doświadczony deweloper na lubelskim rynku zapewniamy gwarancję jakości i komfortu.
Naszym priorytetem jest stworzenie miejsca zamieszkania, gdzie codzienne życie jest niezwykle wygodne i przyjemne.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. +48 668 208 208

Więcej informacji na temat NORTH PARK Północna 27  ZIELONE SERCE LUBLINA na www.edach.northpark.pl

Zobacz nasze realizacje.

North Park Północna 27
Zielone serce Lublina! Apartamenty, mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum. Rozpoczęliśmy sprzedaż +48 668 208 208, e-mail: northpark@edach.eu

North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27 North Park Północna 27

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranej inwestycji? Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.