Odkryj wspólnie z EDACH nową przestrzeń Lublina

08.09.2023

EDACH kontynuuje realizację inwestycji w optymalnych lokalizacjach miasta Lublin. Po sukcesie inwestycyjnym jakim okazał się budynek Sowińskiego Apartments przy ul. Wyczółkowskiego 1 oraz „NorthPark” przy ul.Północnej 27 w Lublinie, deweloper  oferuje przyszłym klientom dwie kolejne bardzo atrakcyjne lokalizacje w ścisłym Śródmieściu naszego miasta.

Nie budujemy dla samego budowania. Starannie dobieramy lokalizacje naszych inwestycji – staramy się, aby zawsze tworzyły wartościową tkankę miejską i dobrze wpisywały się w kontekst, historię i wartości miejsc, w których powstają.

Rewitalizacja przestrzeni historycznego Podgrodzia miasta Lublin.

Tym razem sięgnęliśmy do rewitalizowanej stopniowo przestrzeni ul. Zamojskiej, Przemysłowej oraz ulic sąsiadujących, które od pewnego czasu zyskują bardzo duże zainteresowanie przyszłych mieszkańców tej części Lublina. Nasza lokalizacja to działka położona u zbiegu ul.Przemysłowej oraz ul. Farbiarskiej w Lublinie.

Miejsce to pozostaje zarówno doskonałą lokalizacją do zakupu mieszkania na własne potrzeby jak również z przeznaczeniem inwestycyjnym. Bliskie sąsiedztwo deptaku, Placu Litewskiego, Katedry Lubelskiej, Bramy Krakowskiej to gwarancja bezpośredniego otoczenia centrum Lublina z zapewnieniem bezkolizyjnej dostępności do najbardziej atrakcyjnych przestrzeni. Niezakłócony dojazd do  al. Unii Lubelskiej jest gwarantem szybkiej i bezkolizyjnej komunikacji.

W ofercie dewelopera, którą stanowić będzie jedna bryła architektoniczna, znajdziecie Państwo łącznie 75 funkcjonalnych mieszkań z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 28 do 84 m2, cztery lokale usługowe w parterze budynku oraz 47 miejsc postojowymi. Architektoniczna różnorodność naszej propozycji zyska zainteresowanie naszych klientów.

Już od 1 września br. przyjmujemy zapisy na mieszkania.

Cena już od 9.700,00 zł netto.

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z biurem sprzedaży nieruchomości:

20-228, Lublin, ul. Zawieprzycka 8J, (godz. 8.00-16.00).

adres mailowy mieszkania@edach.eu  

tel. +48 668 208 208, +48 668 222 000

Masz pytania?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranej inwestycji? Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.