Mieszkanie 69

2 pokoje + Kuchnia
Metraż 40.69 m2 Strona świata Północny-Wschód Piętro 3 Status Dostępne

  Zapytaj o mieszkanie

  Atrakcyjna lokalizacja

  Bezpośrednie sąsiedztwo AQUA PARKU Lublin, obiektów MOSIR, stadionu żużlowego, Lubelskiej Katedry, Placu Zamkowego, Starego Miasta oraz Placu Litewskiego, Centrum Vivo, przedszkole w sąsiednim obiekcie.

  Podziemne garaże

  47 miejsc parkingowych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych.

  Czterokondygnacyjny budynek

  Kameralny, unikatowy budynek z mieszkaniami o funkcjonalnej powierzchni, harmonijnie wpisujący się w lokalną przestrzeń.

  Atrakcyjne metraże

  Zróżnicowana cena w zależności wielkości lokalu oraz strony świata.

  O inwestycji

  Projekt architektoniczny oparty został na planie wieloboku z częściowo otwartym dziedzińcem wewnętrznym i stanowi obiekt o czterech kondygnacji nadziemnych. Budynek posiada trzy klatki schodowe zapewniające bezkolizyjną komunikację. Główne wejścia do budynku znajdują się od strony wewnętrznego dziedzińca. Od strony ul.Farbiarskiej umiejscowiono wejścia do czterech lokali usługowych. Bryła zapewnia kameralną atmosferę z silnie odczuwalnym śródmiejskim klimatem.

  W naszej ofercie Klient znajdzie łącznie 75 funkcjonalne mieszkania z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 28 m2-84,5 m2.

  W garażu jednoprzestrzennym na poziomie parteru znajduje się łącznie 47 miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym 3 miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Zaprojektowany garaż zapewnia bezpośrednie skomunikowanie z ulicy. Dodatkowo dla mieszkańców dedykowano 33 komórki lokatorskie.

  O lokalizacji

  Ścisłe centrum miasta Lublina zapewnia komfort komunikacyjny z licznymi atrakcjami aglomeracji miejskiej. Bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu MOSiR stwarza pełną funkcjonalność sportową oraz rekreacyjną.

  Bezkolizyjny dojazd do budynku i jego położenie w sąsiedztwie Alei Unii Lubelskiej stanowi udogodnienie pozwalające na sprawną komunikację miejską.

  Nasza inwestycja zlokalizowana w centrum Lublina to podróż ulicami Zamojską, Wyszyńskiego, Placu Łokietka i dalej Starego Miasta oraz Placu Zamkowego.

  Wybór tego miejsca to bez wątpienia powrót do historycznych szlaków Podgrodzia.

  Dodatkowym walorem jest bezpośrednie sąsiedztwo przedszkola.