Mieszkanie 15

2 pokoje + Aneks kuchenny
Metraż 47.91 m2 Strona świata Południe Piętro 3 Status Dostępne

  Zapytaj o mieszkanie

  Atrakcyjna lokalizacja

  Bezpośrednie sąsiedztwo Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie, Placu Zamkowego, Starego Miasta oraz Placu Litewskiego, Centrum Vivo.

  Podziemne garaże

  32 miejsc parkingowych, w tym 3 podwójne.

  Pięciopiętrowy budynek

  Kameralny, unikatowy budynek z mieszkaniami o funkcjonalnej powierzchni, harmonijnie wpisujący się w lokalną przestrzeń.

  Atrakcyjne metraże

  Zróżnicowana cena w zależności wielkości lokalu oraz strony świata.

  Klimatyzacja
  w standardzie

  Każdy lokal wyposażony zostanie w standardzie w urządzenie do klimatyzacji.

  O inwestycji

  Architektonicznie to formuła sześciu kondygnacji nadziemnych na planie prostokąta, która zapewnia kameralną atmosferę z silnie odczuwalnym akademickim klimatem. W ofercie znajdziecie Państwo łącznie 34 funkcjonalne mieszkania z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 37 m2 do 65,5 m2. Na każdym piętrze zaprojektowano tylko 7 dobrze skomunikowanych mieszkań. Obiekt uzupełnia kondygnacja podziemna z bezpośrednim wjazdem z ulicy do garażu i 32 miejscami postojowymi. Dodatkowo w parterze budynku zaprojektowano lokal usługowy o powierzchni ok. 68m2.

  O lokalizacji

  Ścisłe centrum miasta Lublina zapewnia komfort komunikacyjny z licznymi atrakcjami aglomeracji miejskiej. Pozwala w bezkolizyjny sposób dojechać do budynku jak również w szybkim tempie opuścić miasto. Nasza inwestycja zlokalizowana jest w centrum Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 przy ul. Dr K. Jaczewskiego 8. Położenie budynku gwarantuje dojście do Placu Zamkowego, Placu Litewskiego, Starego Miasta w zaledwie kilka minut.