North Park Lublin, ul. Północna 27

Apartamenty, mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Lublina z ogrodem. Rozpoczęliśmy sprzedaż +48 668 208 208, e-mail: northpark@edach.eu

Prestiżowa lokalizacja z ogrodem dla mieszkańców.
Wielofunkcyjna i bezpieczna przestrzeń w sercu Lublina.

Apartamenty dwukondygnacyjne, mieszkania i lokale inwestycyjne.
156 mieszkań od 26 m2 do 122 m2 na 12 kondygnacjach nadziemnych i dwukondygnacyjny, podziemny garaż na 71 prywatnych miejsc postojowych oraz 16 komórek lokatorskich.
Wysoki standard wykończenia części wspólnych.
Systemu monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego oraz całodobowa ochrona, zapewnią bezpieczeństwo i monitoring obiektu.
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych i z dysfunkcjami sensorycznymi wyposażony w wygodne podjazdy i zjazdy oraz dwie cichobieżne windy.
Miejsca parkingowe oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych zaspokoją potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców.

Nowoczesna infrastruktura otoczenia. Lokale handlowo-usługowe. W okolicy sklepy, przedszkola, piekarnie, salony kosmetyczne, siłownie, szkoły, uniwersytety i szpitale. Wszystko w pobliżu, bez czasochłonnej jazdy po mieście.

Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie sąsiadów i znajomych? Tak, to możliwe!
North Park to apartamenty, mieszkania i lokale z ogrodem gdzie będzie miejsce na plac integracyjny do oglądania wydarzeń kulturalnych  i sportowych, organizację bezpiecznych imprez na świeżym powietrzu. Dla dzieci plac zabaw a dla Ciebie miejsce na wypoczynek, spacery i trening na 3000 m kw. Przestrzeń wyposażona w ławki, stoliki i pergole wśród wyciszającej roślinności.

Budowa rozpoczyna się w drugim kwartale b.r. Apartamentowiec wraz z prywatnym ogrodem zostanie zrealizowany w jednym etapie.

EDACH Sp. z o.o. sp.k. jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem na lubelskim rynku nieruchomości.

26-letnie doświadczenie i kapitał to równocześnie gwarancja jakości i komfortu.
Wybór i zakup mieszkania u nas, to pewna i nieskomplikowana transakcja, która przebiega płynnie i bezproblemowo. Naszym priorytetem jest zapewnienie doskonałej lokalizacji i wysokiej jakości wykonania, stworzenie miejsca zamieszkania, gdzie codzienne życie jest niezwykle wygodne i przyjemne.